CEEGEX

Your trusted source for gas

Karrier

JUNIOR OPERATÍV PIACI ELEMZŐ

Feladatok:
Kereskedés nyomon követése
Elemzések, jelentések, statisztikák készítése
Adatszolgáltatások összeállítása
Piacfejlesztési projektekben való részvétel
Kapcsolattartás piaci szereplőkkel, társszervezetekkel
Prezentációk, beszámolók készítése
Kereskedési rendszer működtetése

Elvárások:
Főiskolai/egyetemi végzettség vagy végzős hallgató (preferáltan közgazdasági vagy műszaki)
Magas szintű felhasználói számítástechnikai ismeretek (Windows, MS Office)
Angol nyelv tárgyalási (legalább középfokú) szintű ismerete

Előny:
Energiapiaci ismeretek
1-2 éves munkatapasztalat
VBA és SQL programozási ismeretek
Egyéb idegen nyelvtudás

Készségek:
Pontos, precíz munkavégzés
Proaktivitás, folyamatos fejlődési igény
Alkalmazkodó készség/rugalmasság
Jó kommunikációs-, szervező- és együttműködő készség

Amit kínálunk:
Kihívásokkal teli, változatos és felelősségteljes munkakör
Szakmai fejlődési lehetőség
Versenyképes juttatási csomag
Dinamikusan fejlődő fiatal szervezet
Innovatív, kreatív környezetben való munkavégzés
Belvárosi, modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Egyéb:
Teljesmunkaidős foglalkoztatás

Kezdés:
Azonnal

Magyar- és angol nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét, a bérigény megjelölésével a karrier@ceegex.hu címre várjuk.